Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Magická dřívka aneb co je stavebnice Kapla

KAPLA - jednoduchá STAVEBNICE

KAPLA stavebnice jsou dřevěné stavebnice pro malé i velké stavitele vyrobené z nejkvalitnějšího borovicového dřeva z Francie. KAPLA stavebnici vymyslel holandský historik umění a restauratér starožitného nábytku, který se rozhodl postavit si ve Francii svůj vlastní hrad a splnit si tak svůj klukovský sen. Při spřádání svých představ o podobě hradu si vypomáhal dřívky, ze kterých stavěl makety hradu. Začal jim říkat „skřítkova dřívka“ či „magická dřívka“ a právě zkrácením těchto slov došlo ke vzniku pojmenování této důmyslné zábavy. Vyvinul postupně ideální rozměr dřívka, ze kterého by šlo postavit co nejvíce stavebních prvků pouhým skládáním na sebe, bez potřeby použití lepidla či jiných spojů.

Stavebnice Kapla

 

Kapla - ZÁKLADNÍ SADY

Své stavitelské pokusy můžete zahájit již se 100 dřevěnými destičkami „ochutnávací sady“, které jsou nebarvené, přírodního vzhledu. Protože je stavebnice KAPLA tvořena jediným stavebním prvkem, je možno začít s libovolnou velikostí balení a dle potřeby přikupovat sady další. Uzdu své fantazie můžete ještě více popustit s přiloženým sešitem návodů a rad na stavení, který je obsažen v každém balení. Destičky jsou uschovány v moc pěkné dřevěné krabičce, která má jednu kouzelnost vlastnost, dokáže přilákat a pohltit svým obsahem všechny šikovné zvědavce bez rozdílu věku. Duhový motýl má ve své nabídce také stavebnice po 200, 280 a 1000 kusech v balení. Dřevěné krabice mají praktické ucho na přenášení, největší dřevěný box dokonce pojízdná kolečka, takže není problém stavební materiál přesunout všude tam, kde zrovna chybí most, vyhlídková věž nebo třeba jen škola pro plyšová zvířátka.

KAPLA _ BAREVNÉ SADY

Pokud se nám stavby z přírodního odstínu trochu okoukají nebo se nám zdají příliš jednotvárné, můžeme je oživit barevnými komponenty pro ještě krásnější stavení. V nabídce jsou balení jednobarevná, dvoubarevná i exkluzivní vícebarevná od 40 do 100 kusů.

Kapla - KNÍŽKY NÁPADŮ

Je vždy užitečné vědět, kam se podívat, když máme chuť zkusit něco nového. Pro tyto účely máme pro vás v záloze knížky s fotografiemi návodů staveb. Nejjednodušší nápady pro nejmenší děti jsou obsaženy v zelené a béžové knížce, středně náročné nápady vhodné pro dítka od předškolního věku jsou v červené knížce a pokročilí stavitelé školního věku nejvíce ocení instruktážní fotografie z modré knížky.

Kapla cat

KAPLA CUBE HLAVOLAMY

Máte rádi Rubikovu kostku? Ano? A co třeba zkusit přeskládat krychli z dřevěných dřívek různými způsoby? Máme ji v mnoha odstínech. Do ruky příjemná relaxace, která zředí nahromaděný stres a únavu. Je dokázáno, že člověka napadají nejlepší nápady, pokud na chvíli odpoutá svou pozornost jiným směrem, takže odložte složku s papíry, notebook a pojďte si lámat hlavu.

KAPLA Tom Tect

Starší děti a dospěláky určitě potěší stavebnice, která má kromě základních dřevěných destiček v sobě ukryté i dva druhy plastových spojů z tvrdé umělé hmoty. Ze kterých je možno vzájemným spojením s dřevěnými díly (které jsou oproti klasické stavebnici KAPLA užší) vytvořit pohyblivé klouby. Takže stavebnice se stává ještě flexibilnější zábavou a mohou vznikat ještě propracovanější stavby třeba s okny, dveřmi.

Půjčit si Kaplu?

Žádný problém. Kaplu si můžete půjčit třeba na víkend a vyzkoušet, zda je opravdu tak skvělá...Více o půjčování stavebnice Kapla najdete najdete TADY >>>

9 důvodů PROČ si pořídit KAPLU

  1.  Kapla podporuje a rozvíjí tvořivost a fantazii našich dětí,
  2.  stavebnice Kapla podporuje rozvoj motoriky našich dětí,
  3.  s Kaplou děti posilují svou trpělivost a smysl pro rovnováhu,
  4.  děti Kaplu milují, zabaví se s ní děti všeho věku -od 1 roku až do puberty i déle...
  5.  Kapla je jednoduchá a geniální, dřívka jsou naprosto přesná,
  6.  Kapla  je z přírodního zdravotně nezávadného materiálu,
  7.  jedno dřívko a pár šikovných rukou a dokonalá zábava je na světě!
  8.  získala ocenění Správná hračka,
  9.  s Kaplou se potěšíme i my dospělí :-)

 

>>>>Jak dobře vybrat stavebnici se dozvíte tady <<<<<

 Užijte si stavění :-).