Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Vše o zvonkohrách Koshi

Více o zvonkohrách Koshi

Ručně vyráběné zvonkohry Koshi jsou vyráběny ve francouzských Pyrenejích jako výsledek mnoha let úsilí a jemného sofistikovaného mistrovství. Každý kus je originál.  Jejich tělo je zhotoveno z tenké vrstvené bambusové dýhy (pevnější než přírodní bambus).  Uvnitř tubusu se nachází 8 kovových tyčinek různých délek, které rozechvívají skleněné „srdíčko“. Tento důmyslný systém vytváří precizně vyladěné tóny s mimořádně bohatou rezonancí. Výška zvonkohry je 16,3 cm, průměr 6,3 cm. Povrch zvonkohry je ošetřen přírodním olejem pro ještě lepší odolnost a možnost venkovního použití. Otestovali jsme to pro vás!

zvonkohra Koshi         

Po předchozí generaci "shanti" zvonků dosáhla nová série těchto zvonkoher Koshi ještě vyšších úrovní a přináší 4 tónové variace, které rezonují s vibracemi čtyř elementů -  Země, Vody, Ohně a Vzduchu. To umožňuje propojení všech čtyř základních principů. Každý element má své specifické přesně laděné tóny a vlastnosti, které vyvolávají tu pravou náladu a atmosféru a zároveň stimulují rozvoj určité části osobnosti.

Koshi 4 elementy

Koshi element Země: G, C, E, F, G, C, E, G  

Zvonkohra Koshi - Země umožňuje propojení s ostatními. Její rozeznění podněcuje soustředěnost, důslednost a vytrvalost. Bambusová zvonkohra Koshi - Země je přímo určená pro ty, kteří chtějí relaxovat a procvičovat jemnou motoriku.

Koshi element Voda: A, D, F, G, A, D, F, A 

VODA je naší klidnou a harmonickou podstatou. Hra na zvonkohru Koshi - Voda pomáhá navodit klid, relaxaci a pohodu, bojuje s nesmělostí a strachy. Bambusová zvonkohra s elementem voda umožní Vám i Vašim dětem odpočinout si a projasnit mysl.

Koshi element Vzduch: A, C, E, A, B, C, E, B 

Zvonkohra Koshi - Vzduch pomáhá posilovat komunikativnost a kreativitu. Jemnou hrou na bambusovou zvonkohru v sobě děti i dospělí probouzejí tvořivost. Pro své pozitivní účinky se zvonkohra Koshi - Vzduch často používá v rámci muzikoterapie.

Koshi element Oheň: G, B, D, G, B, D, G, A

Ohnivý živel nám dodává vášeň, vřelost, také odvahu a chuť do dobrodružství, inspiraci a nadšení. Zvonkohra Koshi - Oheň pomáhá vyrovnat energickou část osobnosti a podnítit Vás či Vaše děti k objevování světa. 

Zvolíte-li osobní odběr, element si můžete vybrat až na místě po poslechu všech čtyř ladění "naživo".

Zvuk Koshi zvonkoher je až neuvěřitelně čistý. Jejich tóny dlouho rezonují. Všechny elementy navzájem ladí. Zvonkohry s různým laděním lze vzájemně střídat, kombinovat a nechat jejich zvuky prolínat mezi sebou a vytvářet tak neopakovatelné alikvótní harmonie.

A pokud si stále ještě nevíte s výběrem zvonkohry rady, pak tudy, prosím! >>>>> JAK VYBRAT ZVONKOHRU KOSHI.

Jak správně rozeznít zvonkohry Koshi? 

Zvonkohra Koshi je malým vibračním terapeutickým nástrojem. Zvonkohra při pohybu vytváří zvuková pole, léčivé alikvotní struktury a přináší hluboký, harmonizující zážitek, uvolnění, radost. 

Hra je velmi jednoduchá. Zvonkohru nejlépe rozezníme jemným pohybováním a točením, držíme-li jí v ruce. Pověsíme-li jí do míst, kde často procházíme, nebo do míst, kde proudí vzduch, rozezní se sama.

Kam zvonkohru umístit

Zvonkohry jsou milým doplňkem každé domácnosti, školy, obchodu či kanceláře. Navozují příjemnou atmosféru jakéhokoli prostoru.

 • do volného prostoru, kde proudí vzduch (terasa, balkon, otevřené okno, předzahrádka či zahrada…)
 • do míst s častým pohybem osob (u vstupu, na lustr, do dveří, do průchodu…)
 • do míst, kde potřebujete rozproudit energii - např. dle návrhu Feng Shui

 

Koshi venkovní použití

 

Možnosti použití:

 • k relaxaci, harmonizaci, léčení, zvukové meditaci, vibrační "očistě" prostoru, narušení nefunkčních energetických polí v prostoru i energetický polí člověka
 • v muzikoterapii (i pro osoby s postižením, osoby vyžadující specifický přístup, oblast sociální péče, atd.). Rozezní ji i klienti s těžkým postižením.
 • pro radost, potěchu duše a navození atmosféry kdekoli je třeba
 • jako doplněk Feng Shui návrhu uspořádání bytu či kanceláře
 • velmi oblíbené jsou ve školkách a školách
 • jako dárek pro matku a dítě k porodu, ke křtinám, k narozeninám - má blahodárný a uklidňující vliv na dospělé, děti i kojence
 • jako dárek do nového bytu
 • jako milý svatební dar
 • jako originální dárek kdykoliv

 

Své zvonkohry Koshi můžete uložit do krásných krabiček, které je nejen ochrání a budou užitečné při jejich přenášení, ale zároveň poslouží i jako velmi příjemné a praktické dárkové balení. Na 1 zvonkohru viz ZDE, na sadu 2 elementů ZDE.

Koshi zvonečky dárek

Možná Vás také zajímá, co řekli o zvonkohrách Koshi jiní >>>>. Můžete i Vy napsat, jak se Vám Koshi líbí :-), budeme rádi za zpětnou vazbu. Pište na info(c)duhovymotyl.cz.