Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Koshi Voda

1 hodnocení
 
  • 1 z 8
 

Element VODA = city. Podporuje vztahy a emoce.

Pomáhá navodit klid, relaxaci a pohodu, bojuje s nesmělostí a strachy.

Tóny: A, D, F, G, A, D, F, A

AKCE: voskový ošetřující balzám k vaší objednávce ZDARMA (do vyprodání zásob)

Poslechněte si MP3 ukázku: 

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 1 499 Kč
1 399 Kč    
Značka Koshi
Kategorie Zvonkohry Koshi
 

Element VODA = city. Podporuje vztahy a emoce. Zastupuje ženský princip, soumrak a očistu. Léčitel. Vyznačuje se orientací na minulost. Má vztah k dětem a těhotenství, vnitřní transformaci, očišťování, romantické lásce, tvorbě, smrti a znovuzrození, minulým životům a novým začátkům. Ve své konstruktivní (tvořivé) podobě přináší osvěžení, zklidnění, plynutí, skromnost a laskavost. V destruktivní (ničivé) podobě pak přetlak, nestálost, labilitu, nehybnost a chlad.

Znamení vodní: Rak, Štír, Ryby

Podrobněji o výběru zvonkohry se dočtete tady >>>>

Více o zvonkohrách Koshi >>>>

Pohlazení pro tělo i duši aneb o zvonkohrách Koshi >>>>

Zvolíte-li osobní odběr, element si můžte vybrat až na místě po poslechu všech čtyř ladění "naživo". Zvolíte-li výběr dle MP3 ukázek, můžete zvonkohru do 3 týdnů vyměnit za jiný element.

Využijte možnost DÁRKOVÉHO BALENÍ

JAK ZVONKOHRU ROZEZNÍTE POPRVÉ PO VYBALENÍ

Zvonkohry jsou baleny tak, aby při přepravě příliš necinkaly. Provázek se "srdíčkem" je zaháknutý za jednu z tyčinek uvnitř tubusu. Je tedy třeba jej vyháknout. Jak na to? Otočíme zvonkohru vzhůru nohama, srdíčko svou vahou provázek vyhákne. Zvonkohru otočíme zpět a je to! Názorně se můžete podívat na kratičké instruktážní video TADY >>>

Popis: Tubus zvonkohry Koshi je vyroben z vrstvené bambusové dýhy. Uvnitř je 8 kusů kovových tyčinek různých délek (vytvářejí tak různé tóny) a skleněné "srdíčko", které tyčinky při pohybu rozeznívá. Výška zvonkohry je 16,3 cm, průměr 6,3 cm.

Povrch zvonkohry je ošetřen přírodním olejem pro ještě lepší odolnost, možno i venkovní použití. Otestovali jsme pro vás!

Jak správně rozeznít zvonkohry Koshi? Zvonkohru nejlépe rozezníme jemným krouživým pohybem, držíme-li jí v ruce. pověsíme-li jí do míst, kde často procházíme nebo do míst, kde proudí vzduch, rozezní se sama.

Kam zvonkohru umístit se inspirujte zde.

Vhodné i pro venkovní použití - otestovali jsme to pro vás :-). Je však nutná preventivní údržba. Více se dočtete v článku Zvonkohry Koshi venku >>>>

Jak poznáte, který element máte doma? Obrázek napoví:

Koshi-elementy-2

 zvonkohra Koshi

Hmotnost 0.16 kg