Koshi Voda

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

Element VODA = city. Podporuje vztahy a emoce.

Pomáhá navodit klid, relaxaci a pohodu, bojuje s nesmělostí a strachy.

Tóny: A, D, F, G, A, D, F, A

Poslechněte si MP3 ukázku: 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 199 Kč
1 099 Kč    
Výrobce Koshi
Kategorie Zvonkohry Koshi
 

Element VODA = city. Podporuje vztahy a emoce. Zatupuje ženský princip, soumrak a očistu. Léčitel. Vyznačuje se orientací na minulost. Má vztah k dětem a těhotenství, vnitřní transformaci, očišťování, romantické lásce, tvorbě, smrti a znovuzrození, minulým životům a novým začátkům. Ve své konstruktivní (tvořivé) podobě přináší osvěžení, zklidnění, plynutí, skromnost a laskavost. V destruktivní (ničivé) podobě pak přetlak, nestálost, labilitu, nehybnost a chlad.

Znamení vodní: Rak, Štír, Ryby

Podrobněji o výběru zvonkohry se dočtete tady >>>>

Více o zvonkohrách Koshi >>>>

Pohlazení pro tělo i duši aneb o zvonkohrách Koshi >>>>

Zvolíte-li osobní odběr, element si můžte vybrat až na místě po poslechu všech čtyř ladění "naživo". Zvolíte-li výběr dle MP3 ukázek, můžete zvonkohru do 3 týdnů vyměnit za jiný element.

Využijte možnost DÁRKOVÉHO BALENÍ

Popis: Tubus zvonkohry Koshi je vyroben z vrstvené bambusové dýhy. Uvnitř je 8 kusů kovových tyčinek různých délek (vytvářejí tak různé tóny) a skleněné "srdíčko", které tyčinky při pohybu rozeznívá. Výška zvonkohry je 16,3 cm, průměr 6,3 cm.

Povrch zvonkohry je ošetřen přírodním olejem pro ještě lepší odolnost, možno i venkovní použití. Otestovali jsme pro vás!c 

Jak správně rozeznít zvonkohry Koshi? Zvonkohru nejlépe rozezníme jemným krouživým pohybem, držíme-li jí v ruce. pověsíme-li jí do míst, kde často procházíme nebo do míst, kde proudí vzduch, rozezní se sama.

Kam zvonkohru umístit se inspirujte zde.

Vhodné i pro venkovní použití - otestovali jsme to pro vás :-). Je však nutná preventivní údržba. Více se dočtete v článku Zvonkohry Koshi venku >>>>

 zvonkohra Koshi

Hmotnost 0.15 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.