POHODOVÝ ROK 2021 nám všem přeje Monika Hodková a tým DuhovyMotyl.cz

Xyloba hudební stavebnice

Xyloba, unikátní dřevěná hudební stavebnice, zvonkodráha nebo hrací kuličková dráha, chcete-li. Stavebnice, která učí. Děti se při hře učí nenásilnou a hlavně zábavnou formou. Sestaví si jednoduše jakoukoli známou melodii nebo si složí svou vlastní. Základní sady stavebnice Xyloba je možno dále rozšiřovat nebo doplňovat  jednotlivé díly, které právě potřebujete (další tóny, půltóny, startovací bloky či experimentální kuličky z jiných materiálů...). Je to tedy stavebnice variabilní a rozvíjející. 

Stavebnice Xyloba podporuje rozvoj hudebního vnímání dětí, pěstuje pozitivní vztah k hudbě, podporuje rozvoj jemné motoriky atd. Zkrátka v této originálni zvonkodráze získáte kvalitní hračku a výukovou pomůcku pro své děti. Děti se s Xylobou nenásilnou formou naučí slyšet čisté tónypoznávat noty a tříbí si tím svůj hudební sluch.

Stavebnice je ve třech základních velikostech  Piccollino, Mezzo a Orchestra s možností rozšíření. Xyloba se dodává také ve speciálních sadách Melodie a to ve dvou variantách.

Chcete vědět o Xylobě více? Pak čtěte zde! Hodně zábavy s unikátní hudební stavebnicí, která učí.

 
3065
6130130656130
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.