Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Jeden splněný sen

Asi před týdnem jsem se rozhodla, že je čas splnit si jeden ze svých snů. Konečně nastal ten správný čas!

Byla sobota brzy ráno, rodina ještě spokojeně spala, venku ještě nezačal letní pařák a já našla to, co jsem hledala, adopci na dálku. Dala jsem si kritéria pro výběr a začalo rozhodování. Z několika „horkých adeptů“ jsem si vybrala Merlin Rebeccu, desetiletou holčičku, která by jednou ráda byla učítelkou, jako já před mnoha lety.

Rebecca pochází z chudé indické rodiny. Žije s matkou a mladším brartrem v Bengaluru, hlavním městě státu Karnataka na jihu Indie.

Rozhodování nebylo lehké neb mi přišlo, že všechny děti naší pomoc potřebují, ale všechny podporovat nemohu... Rebecca nakonec vyhrála pro své krásné jméno a nádherný pohled strochou smutku v očích. Časem možná přibyde ještě nějaké další indické dítě do naší rodiny. Máme čtyři kluky, tak to pravděpodobně bude zase holčička :-).

Dnes mi přišly další informace o Rebecce, její karta a potvrzení, že vše proběhlo v pořádku.

Díky podpoře může Rebecca navštěvoat školu Crescent High  School a vzdělávat se, aby v budoucnu našla zaměstnání a mohla živit svou rodinu.

Mám z toho velkou radost, ne že bych jásala a křepčila, ale takovou nepopsatelnou vnitřní radost.

Chtěla jsem se o ní s vámi podělit a hlavně vám PODĚKOVAT, že jste na adopci Rebecce přispěli i vy! Bez vás by to nešlo.

Děkuji