Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Pro školy, školky a družiny

Hledáte pro vaši školu nebo školku nové stavebnice? Zaujaly i Vás naše netradiční hračky a výtvarné potřeby, ale nejste si jisti, zda si s nimi budou děti rády hrát, zda skutečně naše pomůcky dokáží nabídnout dětem dostatek nových podnětů a zda podporují dostatečně jejich tvořivost? V takovém případě si zkrátka nějakou naši rozvíjející pomůcku půjčte a v klidu vyzkoušejte. A uvidíte sami, zda bude lepší nám ji zase vrátit anebo zda si ji necháte.

Naši zákazníci z řad škol a školek si dlouhodobě pochvalují možnost vyzkoušet si zdarma naši stavebnici Kapla v klidu v běžném provozu přímo ve školce, škole, družině, a tak jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku půjčování o další produkty. Například stvebnice Grimms.

 

     
 


  

Dejte nám vědět, zda máte zájem vyzkoušet s dětmi naši kvalitní dřevěnou zábavnou stavebnici Kapla, zdravé voskovky podporující fixaci správného úchopu tužky, a nebo raději geniálně jednoduché houpací prkno či chůdy, hračky podporující rozvoj komplexních motorických dovedností dětí, cit pro rovnováhu a obratnost. A nebo byste pro Vaše muzicírování vyzkoušeli naše harmonizující zvonkohry Koshi či xylofony Auris?

 

    zdravé voskovky         správný úchop tužky, zdravé voskovky     zdravé voskovky

JAK NA TO

Je to jednoduché, neváhejte nás kontaktovat, sepíšeme spolu smlouvu o zapůjčení, uhradíte vratnou zálohu a pak už jen počkáte, až Vám zásilka s vybranou pomůckou bude doručena. A budete mít celé dva týdny na vyzkoušení, testování a hraní. Poté nám pošlete pomůcku zpět spolu s referencí, jak se Vám osvědčila. Pokud budete spokojeni a budete mít pocit, že právě tuhle hračku potřebujete, můžete si ji u nás  zakoupit, pokud Vás nezaujme, můžete vyzkoušet něco jiného.

chudicky2  houpacka-4    zvonkohra Koshi