Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Zvonkohry Koshi

Hladivé zvuky a doteky těchto ručně vyráběných mistrovských nástrojů jsou nesmírně blahodárné a působivé, navracejí nás do bezpečných časů dětství, radosti a pohody.

Kouzlo této bambusové zvonkohry je v harmonii tónů, které hráč vyvolává jemnými pohyby.  Je možné též hrát ve skupině na více zvonkoher naráz a těšit se z étericky vibrujících souznění. Zvonkohru Koshi také můžete zavěsit někam do jemného průvanu a dovolit větru, aby Vás překvapoval neočekávanými melodiemi.

Zvonkohry Koshi jsou výbornou rodinnou zábavou, hodí se pro procvičování jemné motoriky, uvolnění a relaxaci, v rukou dětí jsou užitečným pomocníkem v rozvíjení dětské fantazie. Jednoznačně lze tyto zvonkohry nazvat léčivou hudbou, která přináší do vašich srdcí a domovů klid a pohodu.

Koshi zvonkohry jsou jak hudební nástroj, tak skvělý feng shui, vastu nebo geomantický pomocník. Jsou jedinečné svým laděním, univerzálnosti použití a přírodním vzhledem. Vynikají bohatými alikvótními tóny a léčivými vibracemi, proto se dobře hodí na muzikoterapii.

Poslechněte si MP3 ukázku Koshi zvonkoher

element Země     element Oheň              

element Voda    element Vzduch 

 

Více o zvonkohrách Koshi

Jak vybrat zvonkohru Koshi 

Pohlazení pro tělo i duši aneb o zvonkohrách Koshi 

Jak poprvé po vybalení rozeznít zvonkohru Koshi      

KOSHI V NOVÉM KABÁTĚ   

 

 
69
51901695190
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem