Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

11 nezbytných otázek před nákupem nepromokavého oblečení

Zde jsme vybrali ty nejčastější otázky na které se nás ptáte. Máte-li nějaké další, neváhejte, pište! Rádi vám je zodpovíme. Oceníme i vaše zkušenosti, rady a tipy.

  1. CO od oblečení mohu očekávat?

Je to především funkčnost a praktičnost spolu s estetikou, což přinese SPOKOJENOST na obou stranách. spokojené dítě, které si užije radovánek v blátě či mokrém písku a spokojená maminka, která nemusí stále okřikovat své dítě u každé kaluže neb ví, že bude v suchu, čisté a ona oblečení lehce vyčistí....

 2. JAK oblečení používat?

Jednoduše, jen snadno převlékneme přes oblečení, které má dítě na sobě. Necháme ho pohrát a pak opět lehce svlékneme a dítě je zas čisté. Špinavé oblečení dáme do pytle či igelitové tašky.

3. KDE všude mohu oblečení MP použít?

Použití nepromokavého oblečení Muddy Puddles, dále jen MP, je opravdu široké. Pro ilustraci uvedu jeden příklad, u nás je to nejběžnější použití: jdu s „nastrojeným" dítkem na procházku, v kočárku nebo v tašce mám MP. Jdeme kolem hřište, vyndám dítě, obéknu MP ( třeba jen bahňáky) a dítě vypustím na pískoviště i s mokrým pískem :-). Před odchodem svléhnu bahňáky a čisté, suché a spokojené dítě posadím do kočárku a jdeme dál....

 4. JAK oblečení udržovat?

Velmi snadno :-). V závislosti na zašpinění – jen oklepeme zbytky písku nebo bláta, nebo otřeme hadrem a při velkém znečštění snadno vypereme v pračce na 40. Pozor- bez aviváže. Oblečení se nemusí prát i několik týdnů, v lesní školce jsem prala cca 1x za měsíc, někdy ani ne.

 5. JAK vybrat správný tip oblečení?

Tady samozřejmě závisí na využití a stáří dítěte. Pro menší děti lépe bahňáky- vysoké kalhoty s laclem-kryjí záda, pro starší spíše kalhoty do pasu, mají to raději, mohou se sami a snadněji dojít vyčůrat, když potřebují. Při příležitostném použití se hodí skládací oblečení.

 6. JAK vybrat správnou velikost?

Oblečení je volné, nemusíme tedy kupovat o číslo větší, aby nám chvíli vydrželo. U každého oblečení jsou uvedeny pečlivě naměřené délky a šířkky pro lepší orientaci. Nevíte-li si rady, napište, zavolejte, rádi vám poradíme

 7. Lze kombinovat velikosti a barvy?

Ano, barvy a velikosti lze libovolně kombinovat

 8. JAK dlouho vydrží a co s ním pak?

Náš syn nosil oblečení dva roky, v létě v zimě. Stále to bylo jako nové a to ho nosil denně, navštěvuje lesní školku. Oblečení vám opravdu dlouho to vydrží a vypadá stále pěkně.

Až dítě z oblečení přeci jen vyroste, lze ho na našem webu  Nezmoknem.cz zdarma nabídnout k prodeji.

 9. JAKÉ jsou zkušenosti s oblečením Muddy Puddles?

Oblečení jsem důkladně vyzkoušeli v ČR v náročných podmínkách lesní školky

Velmi dobře se oblečení svědčilo  pro celoroční používání

Maminky v GB oblečení MP vyhodnotili jako nejlepší oblečení pro děti

 10. PRO jak staré děti je oblečení MP vhodné?

Dodáváme oblečení pro děti již od 12 měsíců až do 14 let.

 11. Má oblečení MP nějaká ocenění?

Ano, skládací oblečení získalo ocenění za kvalitu.

 

Máte-li další zajímavé dotazy, pište, volejte, rádi vám je zodpovíme:-).