Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Přírodní voskovky zahřejí vaší starostlivost

Voskovka, výtvarná pomůcka, která prošla rukama snad všech dětí. Obyčejná vosková pastelka, která dokáže v dětech rozvíjet jejich neutuchající fantazii a výtvarné dovednosti. Její vlastnosti jsou dokonalé k rozvíjení všech smyslů. Její hebkost, vůně nebo přizpůsobení se teplotě dětské ruky a mnoho dalších vlastností dokáže nabudit v dítěti mnoho smyslů.

Každý rodič by měl umožnit svým dětem dostek zajímavých zážitků! Jedním z nich může být malování a kreslení novými voskovými pastelkami. Věk zde nehraje žádnou roli! Již roční dítě dokáže s voskovými bločky neuvěřitelné divy. Přírodní složení a nelámavost voskových pastelek ochrání děti od jakéhokoliv nebzpečí. Takže i ty nejzvídavější děti vyzkouší jejich chuť nebo pevnost zcela bezpečně. 

Například Zdravé voskovky od firmy Stockmar splňují ty nejpřísnější požadavky na výrobu z pravého včelího vosku a přírodních pigmentů. Již nikoho nepřekvapí žádný mazlavý a lepivý povrch jako je tomu u synteticky vyráběných voskove, které všichni tak dobře známe. Výrobky mají certifikáty kvality a ocenění Dobrá hračka (v Německu). 

Firma Stockmar byla založena v Německu v roce1922 panem Hansem Stockmarem. Nejdříve vyráběla mezistěny pro včelaře a svíčky ze včelího vosku. Ve spolupráci s učiteli výtvarné výchovy vyvinuli Zdravé voskovky a modelovací vosk více než před 50 lety, později přišly i akvarelové barvy a další výrobky. Firma byla vždy spojována s výrobky z přírodního včelího vosku, který je důležitou součástí výrobků-potřeb pro malování.

Tato ocenění získaly zejména výbornými vlastnostmi voskovek, jako jsou například jejich tvar uzpůsobený i velmi malým ručkám. Pro malé děti jsou voskovky vyráběné ve tvaru jakéhosi bločku či kvádříku, který napomáhá dítěti nejen k dobrému držení ruky při kreslení, ale také minimalizuje možnost voskovku přelomit. 

Další nespornou výhodou je dobrá omyvatelnost z povrchů, jako jsou například skříně, stoly a jiné hladké povrchy v bytě. Už nebudete řešit pomalované stoly a nábytek. Jednoduše vše setřete vlhkým a prostor pro další tvoření je na světě!

Velkým výběrem barev se také tyto voskovky stávají tolik oblíbené u většiny dětí. Pro začínající výtvarníky postčí sada voskovek již po 8 kusech. Pro pestřejší tvoření jsou v nabídce sady po 10, 12 nebo 24 kusech krásných pastelových barev. Samozřejmostí je možnost dokoupit si jednotlivé barvy nebo nákup voskovek v pěkné dřevěné krabičce.

Přírodní voskové bločky pořídíte již od 28Kč za kus. Můžete například i potěšit na návštěvě originálním dárkem v podobě sady 10 kusů Zdravých voskovek se jménem obdarovaného dítěte.

V našem internetovém obchodě naleznete dostatečné množství těchto úžasných voskovek. Rádi vám pomůžeme s výběrem těch nejvhodnějších voskovek pro vaše děti. Voskovky nové generace nemohou chybět v rukách vašich dětí. Dopřejte jim ten nejlepší zážitek.

Jsou Zdravé voskovky již k dostání i ve vašem mateřském centru? Pokud ještě ne, dejte nám vědět, napravíme to!