Přejeme pohodu a pevné zdraví každý den nového roku 2023.

O nás

Vítáme vás na našich stránkách DuhovyMotyl.cz.

DUHOVÝ MOTÝL aneb rodina hravě, zdravě je internetový obchod pro vaší tvořivou, aktivní a spokojenou rodinu, do značné míry inspirovaný Waldorfskou a Montessori pedagogikou.

Pomáháme rodičům plnohodnotně rozvíjet své děti a užívat si naplano své rodičovství. Podporujeme tvořivost celé rodiny.

Až mé seznámeni s waldorfskou pedagogikou mě přimělo k hlubšímu zamyšlení nad tím, jak a s čím si naše děti hrají, a jak trávíme svůj společný čas. Osobně považují u hraček za nejdůležitější, aby podporovaly fantazií a tvořivost, byly vyrobeny z přírodního materiálu a měly pěkné pastelové barvy. Je-li hračka ještě navíc vyrobena s láskou a vlastníma rukama, je to úplně to nejlepší!

Proto se v našem obchodě zaměřujeme  zejména na přírodní výtvarné potřeby a rozvíjející a vzdělávací hry, stavebnice a hračky především z přírodních materiálů. Chystáme i sekci DODO aneb dodělej si doma.

V naší nabídce nyní najdete široký výběr jak produktů ze včelího vosku tak i 100% přírodní včelí vosk na batikování, modelování, dekorování či na výrobu svíček. Rádi vám s tvořením z vosku poradíme.

Naší specialitou jsou tzv. Zdravé voskovky, podporující správné držení tužky již od útlého věku. Jsou vyrobeny ze včelího vosku s příměsí přírodních pigmentů. Podporují správné držení tužky.

Naší lahůdkou jsou unikátní zvonkohry Koshi pro podpoření příjemné atmosféry u vás doma, v mateřském centru, v kanceláři či v obchodě.

Vaší pozornosti doporučujeme také jednoduchou, leč geniální stavebnici Kapla. Jedno dřívko a pár šikovných rukou a  zábava na celé odpoledne je na světě! Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte, jak rychle si vaše ratolesti Kaplu zamilují! Stavebnici je možné si zapůjčit.

Za zmínku pak také stojí unikátní dřevěné hračky, stavebnice a doplňky Grimms, vyznačující se jednoduchými tvary, krásnými pastelovými barvami a širokým sortimentem. Hračky jsou navrhovány v souladu s principy Waldorfské pedagogiky.

Oceníme jakoukoli zpětnou vazbu a budeme rádi za vaše podněty na zlepšení našich služeb. Uvítáme i návrhy na rozšíření sortimentu, který byste u nás rádi příště našli, jakož i reference a zkušenosti se zbožím u nás zakoupeným :-). Pište, volejte.

Děkujeme!

Za DuhovyMotyl.cz

Monika Hodková

11Monika_21