Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

O nás

Už jste se někdy zamysleli nad tím, jak moc je důležité  s čím si naše děti hrají? Co jim dáváme do rukou na tvoření? Já ano! A proto vznikl už před 14 lety tento obchod ...

... DUHOVÝ MOTÝL -  alternativní český internetový obchod pro vaší tvořivou rodinu, školu i školku. Obchod inspirovaný Waldorfskou a Montessori pedagogikou. I pro domškoláky tu něco máme! 

Hledáte hračky, které dávají smysl? Nebo něco přírodního na tvoření? Zdravé voskovky či zvonky Koshi? ANO? Pak jste tu správně. U nás si jistě vyberete. 

A pokud si nevíte rady s výběrem? Nevadí! Zavolejte, rádi vám poradíme.

Pomáháme rodičům i učitelům plnohodnotně rozvíjet naše děti. Podporujeme tvořivost v rodině, ve školkách i školách.

Znáte Zdravé voskovky?   Naši specialitu podporující správné držení tužky již od útlého věku. Voskovky sou vyrobeny ze včelího vosku s příměsí přírodních pigmentů. Podporují správné držení tužky.

Chcete podpořit příjemnou atmosféru a rozproudit radost a pohodu u vás doma? A nebo jen tak relaxovat? Pak nepřehlédněte oblíbené zvonky Koshi. Zvonkohry Koshi se výborně hodí také do škol a školek, do mateřského centra, do kanceláře ale i do obchodu, kavárny a nebo na lekci jógy.  

Věděli jste, že si u nás můžete některé stavebnice si zapůjčit. Třeba jednoduchou, leč geniální stavebnici Kapla. Jedno dřívko a pár šikovných rukou a  zábava na celé odpoledne je na světě! Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte, jak rychle si vaše ratolesti Kaplu zamilují!

Za zmínku pak také stojí unikátní dřevěné hračky, stavebnice a doplňky Grimms. Vyznačující se jednoduchými tvary, krásnými pastelovými barvami a širokým sortimentem. Hračky jsou navrhovány v souladu s principy Waldorfské pedagogiky.

Nabízíme vám nejen kvalitní produkty se kterými máme většinou bohaté osobní zkušenost, ale i přátelský a osobní přístup, aby bylo nakupování u nás příjemným zážitkem

Všechny objednávky pro vás s pečlivostí osobně balíme.

Šetříme přírodu a tak balicí materiály z velké části recyklujeme a faktura od nás Vám přijde emailem. Třídění odpadu je pro nás samozřejmostí.

Oceníme zpětnou vazbu a budeme rádi za vaše podněty na zlepšení našich služeb. Uvítáme i návrhy na rozšíření sortimentu, který byste u nás rádi příště našli, jakož i reference a zkušenosti se zbožím u nás zakoupeným :-). Pište, volejte.

Děkujeme, že jste se rozhodli nakupovat u nás a těšíme se na vás!

Za DuhovyMotyl.cz

Monika Hodková

11Monika_21