Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Vše, co potřebujete vědět o Zdravých voskovkách

Zdravé voskovky -  novinka letošního roku!

• Pozorujete, že si vaše dítě rádo kreslí a maluje?

• Chcete, aby vaše děti pracovaly s přírodními materiály?

• Chcete vyzkoušet spolu s dětmi netradiční výtvarné techniky?

zdravé voskovky

Dovolte, abychom vám představili netradiční voskovky Stockmar Zdravé voskovky. Jsou to voskovky určené pro děti již od jednoho roku! Voskovky jsou vyráběné v barevných voskových bločcích pro děti od jednoho roku nebo v klasickém tužkovém tvaru pro děti zvládající správný úchop tužky.

Zdravé voskovky

Přírodní materiál….

Zdravé oskovky Stockmar jsou vyráběny z čistě přírodních látek, jako jsou včelí vosky, přírodní pigmenty a přírodní plnidla. Tyto přírodní materiály dávají voskovkám nové vlastnosti, které nemůžete poznat nákupem voskovek dovezených z Číny.

Přátelská k Vašim dětem a bytu…

Jednak jsou odolné vůči lámání, což ocení zejména rodiče malých dětí. Další bezesporu výbornou vlastností je jejich snadné odstranění z omyvatelných povrchů. Samozřejmostí je jejich záruka netoxických přísad, proto se rodiče nemusí bát, pokud jejich malý výtvarník voskovky třeba i jemně ochutná.

Podporuje správný úchop pro budoucí psaní…

Další výhodou těchto voskovek je přirozený nácvik správného úchopu tužky, což ocení rodiče všech dětí, ale zvláště těch, kterým dělá správné držení potíže.

Zdravé voskovky ve dřevěné krabičce

Kreativita ve výtvarných technikách…

Tím, že jsou tyto voskovky vyrobené z přírodních materiálů, nabízejí velké množství výtvarných technik. S malými dětmi můžete vyzkoušet od nejjednodušších technik (voskovky x vodovky) až po nejsložitější techniky např. enkaustiku (rozžehlování barev), kterou hlavně ocení starší děti.

Kreativní děti (třeba ty naše...) používají voskovky i jako stavební kostky :-)

Snadná dosažitelnost…

Nabízené voskovky se dají koupit v bločcích od 8, 12, 16 kusy, které jsou vhodné pro menší děti nebo v klasickém tužkovém tvaru od 8, 12, 16 a 24 kusů. Samozřejmostí je možnost dokoupit u blokových voskovek i jednotlivé bločky v cenách již od 28 Kč. 

zdravé voskovky DuhovyMotyl.cz

Uvedené voskovky můžete objednávat: zde na webu www.duhovymotyl.cz

• osobně ve vašem dětském centru

• telefonicky: +420 737181717

• Osobně: Praha 6, V Podbabě 29a, po domluvě ve všední dny mezi 8 a 18 hod