Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Dokonalý dárek, který vykouzlí úsměv na tváři snad každé ženy

Zaposlouchejte se do nádherné harmonie tónů a nechte andělské zvonečky Koshi, ať vás přenesou do míst, kde panuje radostná a pohodová atmosféra. Potěšte svou nejmilejší dokonalým dárkem, který jí pomůže utéct od stresu všedních dní.

 

Jemné tóny uklidní a vykouzlí úsměv na tváři

 

Bambusovou zvonkohru rozehrajete jemnými pohyby anebo ji zavěste do mírného průvanu a nechte vítr, aby vás neustále překvapoval příjemnými melodiemi. Zvonečky Koshi se vyrábí ručně a přinášejí nesmírně blahodárné účinky na naši duševní pohodu. Vraťte se na chvíli do bezstarostných časů dětství a vneste do své domácnosti r elaxaci a spokojenou náladu.

Andělské zvonečky vynikají bohatými alikvotními tóny a léčivými vibracemi, výborně se proto hodí pro muzikoterapii.Jsou také skvělým feng shui, vastunebogeomantickýmpomocníkem.

 

Osobní vyzvednutí v Praze

 

Zvonkohru Koshi si můžete po domluvě přijít vyzvednout osobně na naši pobočku v Praze. Na místě si také můžete rovnou vybrat ze čtyř elementů a přidat krásnou dárkovou krabičku. Do té vám zvonečky Koshi rádi zabalíme i při nákupu přes e-shop.

 

Více o zvonkohrách Koshi

 Skoro vše najdete tady >>> nebo tady >>>

 

Jak vybrat zvonkohu Koshi ... 

 

... koukněte SEM!

 

Potřebujete poradit nebo pomoci s výběrem?

 

Volejte 737 18 17 17 nebo pište info@duhovymotyl.cz, rádi vám poradíme :-).

 

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

 

Monika

 

zvoneček koshi    zvoneček Koshi venku