Věděli jste, že s námi můžete pomoci české přírodě a zasadit strom? Na jeden klik v košíku při dokončení objednávky.

Emušáci - Ferda a jeho mouchy

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Oblíbená, praktická a na našem trhu dosud ojedinělá kniha pro rozvoj EMOČNÍ INTELIGENCE našich dětí, ale i nás rodičů. Něco, co se ve škole neučí! A pro život to moooc potřebujeme... Více info naleznete v tomto článku.

Vhodné pro děti 4-8 let

Dostupnost Objednáno
1 295 Kč
Značka Scio
Kategorie Knihy a diáře
Položka byla vyprodána...
 

Plyšák Ferda pomůže dětem rozptýlit nejrůznější strachy a obavy ale  také nespravedlnosti, ublížení, nedorozumnění či sourozenecké neshody.

Pomůže nám rodičům navázat bližší kontakt s našimi dětmi a lépe je pochopit. Objevíme mnohdy překvapující, názory a postoje našich dětí o kterých ani netušíme.

 
Kniha je u dětí velmi oblíbená. Atraktivní je zejména díky milému plyšáku Ferdovi a jeho barevným mouchám. Děti se často a rády, na základě doporučených otázek, rozpovídají o svých pocitech a emocích. Až my rodiče kolikrát žasneme...
 

Vhodné pro děti 4-8 let


Balení obsahuje:

Knihu pohádek a příběhů s návodem pro rodiče, trefnými otázkami, aktivitami a doporučeními
plyšáka Ferdu, hlavního hrdinu knížky
sadu barevných plyšových much, vyjadřujících EMOCE
mucholapku na kterou mouchy lepíme

 

Emusaci

 

CO ŘÍKÁ DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA EMUŠÁKŮM?

Vydat se do Emušákova za Ferdou a jeho přáteli a rodinou bych doporučila všem dětem a rodičům, nejen těm, kteří nejsou zvyklí o svých pocitech a náladách povídat nebo řeší nějaké potíže a trable. Myslím, si, že velkou inspirací pro aktivity s dětmi bude knížka také pro odborníky zejména pedagogy a psychology.  (zkráceno)                     Mgr. Gabriela Luková Sittová, dětská psycholožka

emusaci ferda

 

 

 

Hmotnost 0.4 kg