Přejeme pohodu a pevné zdraví každý den nového roku 2023.

Kytky k jídlu

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Druhá kniha známé květožroutky Jany Vlkové, plná netradičních receptů.

Pevná vazba, 224 stran,

Fotografie ke každému receptu

Dostupnost Skladem
Cena 380,17 Kč bez DPH
460 Kč    
Značka Jana Vlková
Kategorie Knihy a diáře
 

Netradiční kuchařka plná netradičních a chutných receptů. Naučíte se elegantně využívat dary přírody, které najdete všude kolem nás.

Kniha Kytky k jídlu přináší popis a ilustrace 40 druhů bylin a téměř 100 receptů. Kniha je rozdělena na čtyři části dle ročních období. Snadno tak dohledáte recept, který můžete vyzkoušet právě teď.

Nakladatel: Jana Vlková

Pevná vazba, 224 stran

Osobní zkušenost: Jako milovnici bylin a květin mě učaroval ilustrovaný herbář a krásné fotografie pokrmů. Zajímavá kombinace šalvěje lékařské s chia semínky a marmeládou - Šalvěj v chia kabátku - nadchla mě i moje děti. Osobně jsem si zamilovala jednoduchou kopřivovou polévku s květinovým zdobením, prostě mňamka! O některých květech jsem ani netušila, že jsou tak lahodné. Kuchařka je mým milým společníkem :-).

Nakoukněte dovnitř...

Kytky_k_jidlu 33-page-001_previewKytky_k_jidlu 34-page-001_preview

Kytky_k_jidlu 39-page-001_previewKytky_k_jidlu 51-page-001_preview

 

O autorce

Jana Vlková se s humorem představuje jako expertka jedlého kvítí a býlí, jako květožroutka. Živila se jako překladatelka a novinářka v oboru cestování a gastronomie. Vaření, jídlo a květiny jsou její vášní. Své dlouholeté zkušenosti z těchto oborů dnes s radostí předává dál. V roce 2015 vydala svou první Květinovou kuchařku. Nová kuchařka Kytky k jídlu je volným pokračováním. Jana vede semináře a workshopy v přírodě. Pořádá i nejrůznější přednášky o jedlém kvítí.

OLA_3626_2_preview

Hmotnost 0.97 kg