Pro školy, školky a družiny

 

Naši zákazníci z řad škol a školek si dlouhodobě pochvalují možnost vyzkoušet si zdarma naši stavebnici Kapla v klidu v běžném provozu přímo ve školce, škole, družině, a tak jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku půjčování o další produkty.

Zaujaly i Vás naše netradiční hračky a výtvarné potřeby, ale nejste si jisti, zda si s nimi budou děti rády hrát, zda skutečně naše pomůcky dokáží nabídnout dětem dostatek nových podnětů a zda podporují dostatečně jejich tvořivost? V takovém případě si zkrátka nějakou naši rozvíjející pomůcku půjčte a v klidu vyzkoušejte. A uvidíte sami, zda bude lepší nám ji zase vrátit anebo zda si ji necháte.

     _DSC0161 _DSC9734

house  

Dejte nám vědět, zda máte zájem vyzkoušet s dětmi naši kvalitní dřevěnou zábavnou stavebnici Kapla, zdravé voskovky podporující fixaci správného úchopu tužky, a nebo raději geniálně jednoduché houpací prkno či chůdy, hračky podporující rozvoj komplexních motorických dovedností dětí, cit pro rovnováhu a obratnost. A nebo byste pro Vaše muzicírování vyzkoušeli naše harmonizující zvonkohry Koshi či xylofony Auris?

 

    produkty_duhovy_motyl-7276-Edit-2         produkty_duhovy_motyl-8716-Edit     produkty_duhovy_motyl-8618-Edit

JAK NA TO

Je to jednoduché, neváhejte nás kontaktovat, sepíšeme spolu smlouvu o zapůjčení a pak už jen počkáte, až Vám zásilka s vybranou pomůckou bude doručena. A budete mít celé dva týdny na vyzkoušení, testování a hraní. Poté nám pošlete pomůcku zpět spolu s referencí, jak se Vám osvědčila. Pokud budete spokojeni a budete mít pocit, že právě tuhle hračku potřebujete, můžete si ji u nás  zakoupit, pokud Vás nezaujme, můžete vyzkoušet něco jiného.

chudicky2  houpacka-4    produkty_duhovy_motyl-7341

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.